Організація «Kind Challenge» збирає кошти для харківського притулку
04 червня 2022 16:34 Суспільство
Організація «Kind Challenge» збирає кошти для харківського притулку КП «Центр поводження з тваринами» проводить збір коштів для забезпечення роботи притулку під час війни.
Як повідомили на підприємстві, кошти з міського бюджету витрачаються на відновлення та оборону міста. Притулок для бездомних тварин не фінансується так само, як в мирні часи, тому було прийнято рішення звернутися по фінансову допомогу до небайдужих людей.

Допомогти притулку зібрати кошти вирішила громадська організація «Kind Challenge» - благодійна платформа, яка працює з надійними фондами по всій Україні і з 2018 року зібрала на потреби нуждених понад 10 млн грн.
 
Зазначимо, що зараз у притулку знаходиться близько 300 собак та 100 кішок. Завдяки гуманітарній допомозі тварини забезпечені кормом, але центр потребує фінансової допомоги для оплати рахунків за газ, електроенергію, на придбання палива для виїздів  за покинутими тваринами, медикаментів, матеріалів для ремонту вольєрів тощо. 

У притулку зазначили, що організація «Kind Challenge» має намір зібрати понад 180 тис. грн для допомоги центру. Охочі можуть зробити пожертви, перейшовши за посиланням.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини