Осінній призов в Харкові виконано на третину
20 жовтня 2016 15:51 Суспільство
Осінній призов в Харкові виконано на третину План з осіннього призову на строкову військову службу виконано в Харкові на 34,1%.

Про це сьогодні, 20 жовтня, на нараді в Харківській міській раді повідомив військовий комісар Харківського обласного військового комісаріату Юрій Калгушкін. За його словами, до 24 листопада, останнього дня відправки призовників, в різні частини Збройних Сил України з Харкова повинні відправитися служити 469 чоловік.

На сьогоднішній день районні призовні комісії міста Харкова визнали придатними до військової служби і призначили в команди 160 призовників, що становить 34% плану, й, за словами Юрія Калгушкіна, є незадовільним показником.

У той же час глави райадміністрацій повідомили, що військовим надається всіляка підтримка - виділяється транспорт для оповіщення, технічні працівники. Департамент охорони здоров'я сприяє роботі медкомісії і організації прискореної безкоштовної здачі аналізів.

Нагадаємо, восени в Харківській області планується призвати на строкову військову службу 1100 осіб. Призову підлягають молоді люди у віці від 20 до 27 років. Згідно з рішенням РНБО України, введеного в дію Указом Президента, призовники не можуть відправлятися в зону проведення АТО, а служитимуть в сусідніх областях (крім Луганської та Донецької). Також всі строковики отримують одноразову грошову допомогу в розмірі 2,9 тис. грн. Крім того, всі призовники після проходження строкової служби мають можливість вступити до вишу на бюджетній основі.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини