Під Харковом пройде музичний «Імпульс-фест»
18 липня 2016 15:47 Культура
Під Харковом пройде музичний «Імпульс-фест» Фестиваль «Імпульс» відбудеться з 29 по 31 липня в пляжній зоні «NEBO Summer Beach» в сел. Безлюдівка (Харківський район).

Цього року захід проводитиметься у форматі open-air з великою кількістю відомих музикантів. На фестивалі виступлять такі виконавці, як «5'Nizza», «Бумбокс», «BRUTTO & Ляпіс», «Pianoбой», «O.TORVALD», Сергій Бабкін, «Один в каное», «Epolets», «Вагоновожаті», «Vivienne Mort», «Оркестр Че», «Жадан і Собаки», Марія Чайковська, «Fontaliza», «Дай Дарогу!», «Громадянин Топінамбур» і багато інших.

Виступи музикантів проходитимуть на двох сценах - великий для хедлайнерів і малій - для молодих колективів. Для гостей фестивалю будуть доступні два наметових містечка. На «Імпульс-фесті» будуть розгорнуті різні фуд-корти і польова кухня. Дістатися на фестиваль можна буде від ст. м. «Спортивна», звідки курсуватимуть фестивальні автобуси - до Безлюдівського водосховища і назад.

Старт «Імпульс-фесту» - 29 липня, початок - о 17:00.

Зазначимо, що фестиваль «Імпульс» був заснований у Харкові в 2008 році. Перші чотири фестивалі відбулися в клубі «Жара» в 2008 і 2010-2012 роках. Хедлайнерами були харків'яни Сергій Бабкін, Sunsay, «Оркестр Че», «Pur:Pur», «Lюk», «4.А.Й.К.А.», а також гості - «Pianoбой», «Крихітка», Діля і багато інших. За всю історію фестиваль відвідало понад 5 тис. осіб.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини