Підрозділи ДСНС продовжують ліквідовувати пожежі та знешкоджувати боєприпаси
28 березня 2022 08:47 Оперативна інформація
Підрозділи ДСНС продовжують ліквідовувати пожежі та знешкоджувати боєприпаси Рятувальники Харківського гарнізону Державної служби з надзвичайних ситуацій України за добу, з 27 по 28 березня, здійснили 21 виїзд для ліквідації пожеж та розбирання завалів зруйнованих будівель.

У Головному управлінні ДСНС України у Харківській області повідомили оперативну інформацію станом на 8:00 28 березня.  

Там зазначили, що минулої доби рятувальники гасили пожежі, спричинені обстрілами, у житлових багатоповерхівках, приватних, складських, адміністративних та інших будівлях Основ’янського, Московського, Новобаварського, Київського районів Харкова, а також Чугуївського району області. Внаслідок одного з таких влучень постраждав 67-річний чоловік.

Також повідомляється, що протягом доби проводились пошукові роботи та розбирання завалів у Київському та Шевченківському районах Харкова, а також у Харківському районі області. До робіт були залучені рятувальники Харківського, Полтавського та Дніпропетровського гарнізонів ДСНС, Національного університету цивільного захисту України, Міжрегіонального центру гуманітарного розмінування та швидкого реагування, а також волонтери та комунальники.

Крім того, протягом доби піротехнічні підрозділи ДСНС знешкодили 16 артилерійських боєприпасів противника.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини