Пільгове житло та інфраструктурні проєкти - Ігор Терехов зустрівся з харків'янами
16 вересня 2021 14:26 Місто
Пільгове житло та інфраструктурні проєкти - Ігор Терехов зустрівся з харків'янами Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов сьогодні, 16 вересня, зустрівся з жителями Харкова.

Городяни звернулися до секретаря міськради з низкою прохань: виділити матеріальну допомогу на лікування, відремонтувати будинки, дороги, посприяти в поліпшенні житлових умов тощо.

Майстер КП «Харківське ремонтно-будівельне підприємство» Андрій Глушач запропонував реконструювати фонтан у Покровському сквері. Він вважає, що його можна назвати ім'ям філософа Григорія Сковороди, який викладав у Харківському колегіумі, провів тут багато років і любив місто. Крім того, майстер «ХРБП» виступив з ініціативою створити мурали з історичними фото Харкова. Ігор Терехов доручив вивчити ці пропозиції Департаменту житлово-комунального господарства.

Співробітники кількох КП попросили надати їм житло. Всі вони зможуть взяти участь у програмі пільгового житлового кредитування для працівників комунальних підприємств за вигідними умовами - з наданням безвідсоткового кредиту терміном на 20 років з урахуванням того, що КП зробить перший внесок.

Також за підсумками зустрічі Ігор Терехов доручив деяким приватним виробникам порозумітися з місцевими жителями, які скаржилися на шум, неприємні запахи та інші прояви виробництва, й усунути ці недоліки. Зокрема, мова йде про бургерну на вул. Дерев'янка, 50 і компанію з виготовлення залізобетонних конструкцій в районі вул. Великої Панасівської, 23-б.

Крім того, за зверненнями мешканців, у 2022 році на перетині вул. Ново-Солонецької і вул. Леся Сердюка встановлять світлофор і розширять проїжджу частину, а на вул. Чоботарській, 34 зроблять капітальний ремонт внутрішньоквартальної дороги. Також до планів внесли ремонт низки будинків, зокрема, покрівлі на вул. Морозова, 5, вул. Фейєрбаха, 5-б, вул. Грицевця, 33-а, вул. Академіків Ахієзерів, 5 та ін.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини