Пішоходів просять носити речі зі світлоповертальними елементами
05 грудня 2022 10:39 Суспільство
Пішоходів просять носити речі зі світлоповертальними елементами З метою зменшення дорожньо-транспортного травматизму за участю пішоходів та дітей харків’ян просять дотримуватись Правил дорожнього руху, рекомендують вдягати верхній одяг світлих, а краще білих відтінків.

У Головному управлінні Національної поліції у Харківській області рекомендують користуватися спеціальними жилетками зі світлоповертальними елементами, одягати на домашніх тварин ошийники, що світяться, або одяг зі світлоповертальними елементами, вмикати ліхтарики на телефоні під час руху дорогою, використовувати на одязі, особливо в темний час доби, світлоповертальні елементи (стікери, що кріпляться на одяг чи сумку), спеціальні браслети, брелоки, значки, шнурки тощо.

За статистикою, протягом 2022 року на вулично-дорожній мережі Харківської області відбулось 152 дорожньо-транспортні пригоди за участю пішоходів. 108 таких ДТП, або 70%, відбулись на території міста Харкова. У результаті ДТП загинули 18 та отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості 92 людини. Понад 61% усіх ДТП, у яких загинули пішоходи, трапилось з 17:00 до 21:00. Також на території Харкова сталося 24 ДТП з потерпілими за участю дітей. Одна дитина загинула та 23 були травмовані.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини