Після канікул у школах пройшли медогляди
16 січня 2018 17:02 Медицина
Після канікул у школах пройшли медогляди Профілактичні медичні огляди учнів після зимових канікул були проведені в 182 загальноосвітніх навчальних закладах комунальної форми власності та 20 приватних загальноосвітніх навчальних закладах Харкова.

Як повідомили в Департаменті охорони здоров'я, медогляди проводили бригади лікарів-педіатрів і медсестер. 15-16 січня вони оглянули понад 114 тис. школярів (95,6% від їхної загальної кількості). В результаті було виявлено понад 120 дітей з гострими респіраторними захворюваннями, 13 - з гострими отоларингологічними захворюваннями, 187 - з неінфекційними захворюваннями шкіри. У 35 дітей виявлений педикульоз і у шести - стрептодермію (гостре шкірне захворювання, викликане стрептококом).

Діти з гострими захворюваннями, педикульозом та інфекційними захворюваннями шкіри були відсторонені від занять і спрямовані для лікування в амбулаторних умовах.

Як зазначили в Департаменті охорони здоров'я, проведення медичних оглядів після канікул дозволяє запобігти поширенню інфекційних захворювань у дитячих колективах, а також своєчасно надати необхідні рекомендації з питань лікування, обстеження та подальшого спостереження у лікарів.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини