«Південкабель» святкує 78-річчя
17 вересня 2021 17:24 Місто
«Південкабель» святкує 78-річчя Урочистості, присвячені 78-річчю ПАТ «Завод Південкабель», відбулися сьогодні, 17 вересня, на підприємстві.

У святі взяли участь секретар Харківської міської ради Ігор Терехов, представники обласних органів влади, партнери заводу.

Ігор Терехов привітав заводчан і подякував їм за багаторічну співпрацю.

«Ваше підприємство стало невід'ємною частиною іміджу Харкова. Ви - бренд, відомий у всьому світі. У житті людини 78 років - це багато, а в житті підприємства - всього лише мить. Я бажаю вашому заводу успіху, великих прибутків і високих заробітних плат! Будемо розвивати Харків разом!» - зазначив Ігор Терехов.

Генеральний директор «Південкабелю» Володимир Золотарьов повідомив, що з початку поточного року підприємство отримало 1,6 млрд грн прибутку, що на 48% більше, ніж торік, і розширила географію поставок. За його словами, це все є результатом кропіткої праці та всебічного розвитку підприємства.

Довідка. Завод «Південкабель» заснований у 1943 році. Сьогодні це одне з найбільших підприємств з випуску кабельно-провідникової продукції в Україні, яке пропонує понад 25 тис. марко-розмірів виробів для теплових і атомних електростанцій, нафтових родовищ і вугільних шахт, метрополітенів та новобудов, залізничного, міського транспорту тощо. До 25% різної кабельної продукції підприємство експортує до скандинавських країн, Литви, Польщі, Німеччини, Франції, Чорногорії, Молдови, Азербайджану та ін.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини