«Південкабель» запустив нові виробничі лінії
07 липня 2021 14:01 Місто
«Південкабель» запустив нові виробничі лінії Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов сьогодні, 7 липня, відвідав ПАТ «Завод Південкабель».

Як повідомив генеральний директор підприємства Володимир Золотарьов, на заводі запустили дві нові лінії з виробництва низьковольтних кабелів. За його словами, половина цієї продукції продаватиметься за кордон. Володимир Золотарьов зазначив, що сподівається на збільшення українського ринку збуту, оскільки зараз продукцію «Південкабелю» купують, в основному, західні регіони і Харків.

Він повідомив, що цього року завод розраховує отримати 2,3 млрд грн прибутку. Зараз на підприємстві обсяги виробництва зросли, оскільки уряд ухвалив рішення про збільшення тарифів на доставку електроенергії під інвестиційні програми. Також зростанню доходів сприяє співпраця з міською владою.

«Якщо раніше велику частину продукції купували інші регіони, то сьогодні Харків фактично знаходиться на другому місці після Києва за споживанням кабельної продукції, і я розраховую, що скоро буде на першому», - повідомив Володимир Золотарьов.

Ігор Терехов підкреслив, що успішна взаємодія влади і бізнесу приносить результати. Він подякував робітникам заводу і висловив їм підтримку.

«Коли ми говоримо про промисловість Харкова, то одним із перших згадуємо завод «Південкабель», який прославляє наше місто. Я пишаюся, що таке підприємство працює саме у нас. Це світовий бренд. Тут випускається продукція високої якості, яку ми купуємо для потреб міського господарства», - зазначив секретар міської ради.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини