По вулиці Полтавський Шлях відновлюють магістральний водовід
27 травня 2022 12:51 ЖКГ
По вулиці Полтавський Шлях відновлюють магістральний водовід Бригади аварійно-відновлювальних робіт Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» відновлюють трубопровід діаметром 800 мм на вул. Полтавський Шлях у Новобаварському районі.

Як повідомив сьогодні, 27 травня, начальник Новобаварського району служби зовнішніх водопровідних мереж комплексу «Харківводопостачання» Євген Сальков, трубопровід подає воду на більшу частину будинків Новобаварського району, а також мікрорайонів Новоселівка, Холодна Гора та Лиса Гора. Роботи проводяться без відключення водопостачання.

«Вже розпочали земляні роботи, визначаємо характер аварійної ситуації та обсяг ремонту. Для оперативного виконання завдання застосовуємо всю необхідну спецтехніку та матеріали. Зверніть увагу, що до кінця ремонтних робіт у багатоповерхових будинках на вул. Петра Болбочана, 4, 6, 7 та 11 водопостачання здійснюватиметься на зниженому тиску. Тому просимо мешканців нижніх поверхів надати воду своїм сусідам із верхніх поверхів», - зазначив Євген Сальков.

За його словами, відновлювальні роботи на цій ділянці планують закінчити сьогодні, 27 травня, до початку комендантської години.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини