Почалася підготовка до будівництва Олексіївського депо
29 березня 2012 13:20
Почалася підготовка до будівництва Олексіївського депо Підготовку до будівництва Олексіївського депо для обслуговування потягів метрополітену вже розпочато.

Про це сьогодні, 29 березня, на виїзному засіданні постійної комісії з питань транспорту, зв'язку та екології Харківської міської ради повідомив заступник директора Департаменту будівництва і дорожнього господарства Анатолій Кравчук.

Він зазначив, що поблизу шляхопроводу через Окружну дорогу вже проводять відсипання ґрунту. За словами Анатолія Кравчука, депо потрібно задіяти з відкриттям ст.м. «Державінська» й «Одеська» для якісного нічного обслуговування поїздів. Орієнтовно це буде в 2015 році.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

    Почалася підготовка до будівництва Олексіївського депо Почалася підготовка до будівництва Олексіївського депо Почалася підготовка до будівництва Олексіївського депо Почалася підготовка до будівництва Олексіївського депо Почалася підготовка до будівництва Олексіївського депо Почалася підготовка до будівництва Олексіївського депо Почалася підготовка до будівництва Олексіївського депо Почалася підготовка до будівництва Олексіївського депо Почалася підготовка до будівництва Олексіївського депо Почалася підготовка до будівництва Олексіївського депо Почалася підготовка до будівництва Олексіївського депо
Друкувати
Останні новини