Почалося голосування за проєкти Громадського бюджету-2021
02 листопада 2020 15:12 Суспільство
Почалося голосування за проєкти Громадського бюджету-2021  Голосування за проєкти Громадського бюджету (бюджету участі) міста Харкова на 2021 рік триватиме до 30 листопада.

Як повідомили  в КУ «Офіс реформ», цього року харків'яни і громадські організації  отримають кошти з громадського бюджету на реалізацію проєктів таких напрямків, як транспортна інфраструктура, енергоефективність, туризм, соціальна та гендерна політика, молодіжна, дитяча та спортивна інфраструктури, популяризація здорового способу життя та цифровізація.

Кожен харків'янин (повнолітній і при наявності прописки) може віддати свій голос за п'ять проєктів.  Проголосувати можна на сайті «Портал харків'янина» в розділі «Ініціативи», у центрах надання адміністративних послуг міста, в Будинку нерухомості,  а також (для клієнтів «ПриватБанку») через чат-бот у «Viber» та «Telegram» і всі термінали банку. 

Нагадаємо, громадський бюджет (бюджет участі) - це частина міського бюджету Харкова, де жителі міста самостійно вибирають, на що їх витрачати. Проєкти-переможці визначаються шляхом голосування на онлайн-платформі або в будь-якому з ЦНАП. Загальний обсяг Громадського бюджету-2021 заплановано в сумі 50 млн грн, при цьому мінімальний обсяг фінансування проєкту становить 50 тис. грн, а максимальний - 1,5 млн грн. Визначення проєктів-переможців пройде до 10 грудня.

У КУ «Офіс реформ» зазначили, що за два роки існування бюджету участі харків’яни подали 566 проєктів, з яких 119 стали переможцями. 57 проєктів місто вже реалізувало на загальну суму понад 22 млн грн, ще 39 – реалізуються зараз.  

Детальніше ознайомится з проєктом можна тут

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини