Почесний харків’янин Олександр Ярославський започаткував стипендію для однієї з міських шкіл
19 січня 2021 15:53 Освіта
Почесний харків’янин Олександр Ярославський започаткував стипендію для однієї з міських шкіл Кращі учні та педагогічні працівники Харківської загальноосвітньої школи №128 з січня отримуватимуть стипендію Почесного громадянина міста Харкова Олександра Ярославського, який є випускником цього закладу.

Як повідомили в Департаменті освіти, Олександр Ярославський прийняв рішення спрямувати кошти, які він отримує як Почесний громадянин міста Харкова, на стимулювання інтелектуального, творчого та фізичного розвитку учнів, а також  соціальну підтримку  педагогічних працівників та підвищення їх мотивації до організації ефективної роботи.

Так, протягом десяти місяців стипендію отримуватимуть кращі школярі з 32-х класів школи, які за підсумками попереднього місяця особливо відзначилися в навчальній, науково-дослідницькій, творчій, спортивній та громадській діяльності. 
Крім того, грошову нагороду отримають 20 педагогічних працівників, які підготували учнів-переможців інтелектуальних, спортивних, творчих змагань; мають досягнення в науково-методичній діяльності, брали активну участь у семінарах, тренінгах, конференціях; є авторами науково-методичних матеріалів.

У департаменті зазначають, що визначення кандидатур учнів та педагогічних працівників-претендентів на отримання стипендії здійснюватиметься з дотриманням принципів прозорості, забезпечення рівного доступу та академічної доброчесності.


Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини