Половина будиночків у селищі для переселенців з Донбасу вже змонтована
24 листопада 2014 15:54 Місто
Половина будиночків у селищі для переселенців з Донбасу вже змонтована На сьогоднішній день у селищі для переселенців з Донбасу змонтовано майже 50% модульних будиночків.
Про це сьогодні, 24 листопада, на виїзній робочій нараді з питань будівництва цього селища повідомив начальник ділянки компанії-підрядника «Спецбуд-3» Віталій Ганжа. 

«Протягом двох днів доведемо цей показник до 60%. Збирати ці будиночки недовго, просто їх поставки з Німеччини здійснюються нерегулярно», - зазначив він. 

Як повідомив заступник Харківського міського голови Ігор Терехов, будівельні роботи йдуть, в основному, за графіком. 

«Лише в деяких питаннях ми відстаємо, що пов'язано з поставками німецькою стороною модульних будиночків. Відставання становить три-чотири дні, але це некритично, думаю, що ми все надолужимо і здамо комплекс, як і планували, до 20 грудня», - зазначив Ігор Терехов. 

За його словами, на сьогоднішній день у підключенні до інженерних комунікацій проблем немає. Вже на 80-85% виконані роботи з забезпечення селища системами водопостачання та водовідведення, зараз іде підготовка до прокладання електромереж. 

Зазначимо, що розпорядженням Харківського міського голови Геннадія Кернеса була створена робоча група з питань розміщення та експлуатації мобільних житлових модулів у місті Харкові для короткотермінового проживання переселенців з Донецької та Луганської областей. До неї увійшли профільні заступники міського голови, директори департаментів Харківської міської ради, керівники комунальних підприємств, обласної організації Товариства Червоного Хреста, територіального управління ДСНС, АК «Харківобленерго» та ін. 

Нагадаємо, що проект з надання тимчасового житла жителям Донецької та Луганської областей в зимовий період реалізується на кошти, виділені урядом Німеччини Німецькому товариству міжнародного співробітництва (GIZ). 

Перші три сім'ї переселенців з Донбасу отримали сертифікати на проживання в селищі з модульних будиночків 14 жовтня під час візиту до Харкова федерального міністра економічного співробітництва та розвитку Німеччини Герда Мюллера.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини