Понад 20 нових назв вулиць обговорили в Київському районі
11 листопада 2015 11:41 Суспільство
Понад 20 нових назв вулиць обговорили в Київському районі Громадські слухання з перейменування вулиць пройшли 10 листопада в Київському районі.

Для участі в них зареєструвалися 336 осіб. Вони обговорили варіанти перейменування 23 об'єктів.

Більшість назв, запропонованих топонімічної комісією, ні в кого не викликали нарікань. Найгарячіші суперечки виникли навколо вул. Фрунзе та вул. Артема і їх нових назв - вул. Політехнічна та вул. Багалія, відповідно.

З повним списком затверджених на громадських слуханнях вулиць і провулків у Київському районі можна ознайомитися тут.

Як зазначив перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов, який також взяв участь у слуханнях, думка більшості буде враховуватися при остаточному ухваленні рішення щодо перейменування того чи іншого об'єкта.

«Існують різні, і а іноді і діаметрально протилежні точки зору. Значна частина населення не зовсім підтримує перейменування вулиць, але інша частина підтримує дуже активно. Ті, хто небайдужий до життя міста, висловлюють свою думку шляхом голосування. І як вирішить більшість, так ми і будемо виносити це на комісію міськради, а потім на сесію, де і буде прийнято остаточне рішення. Нагадаю, що до цієї роботи ми залучили відомих і шанованих людей в місті Харкова - це ректори вузів, колишній мер, видатні історики. Звичайно, всі можуть помилятися. Але саме для цього і проходять громадські слухання, в процесі яких ми повинні почути один одного, врахувати всі думки і прийняти виважені рішення », - підкреслив Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини