Понад 30 років разом – Ігор Терехов подякував сім'ї ліквідаторів
14 грудня 2021 13:25 Суспільство
Понад 30 років разом – Ігор Терехов подякував сім'ї ліквідаторів Харківський міський голова Ігор Терехов сьогодні, 14 грудня, відвідав сім'ю Алли та Василя Рибчак, які познайомилися під час ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Алла Федорівна, 1968 року народження, – харків'янка, служила у зоні аварії кухарем. Василь Іванович, 1958 року народження, народився в Івано-Франківській області, був направлений до Чорнобиля у лавах правоохоронних органів. Там пара познайомилася і вже понад 30 років у шлюбі.

З нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС сім'ю відвідав та подякував їм Харківський міський голова Ігор Терехов.

«Алла Федорівна та Василь Іванович запобігали наслідкам Чорнобильської трагедії. Одружилися, живуть та працюють у Харкові, у них дорослий син. Сьогодні я відчув дуже сімейну душевну атмосферу, дізнався дивовижну історію, яка вражає і яку хочеться розповісти іншим», - зазначив після зустрічі міський голова.

Нагадаємо, що сьогодні, 14 грудня, в Україні відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Також сьогодні Ігор Терехов вручив чорнобильцям нагороди міської ради.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини