Працівники КВПВ продовжують прибирати у центрі Харкова
10 листопада 2022 10:48 ЖКГ
Працівники КВПВ продовжують прибирати у центрі Харкова Працівники КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» за останні три місяці вивезли майже 8 тис. куб. м побутових відходів з вулиць Сумської, Пушкінської та Гіршмана.

Як повідомили на підприємстві, щодня із зазначених вулиць вивозиться в середньому 74,25 куб. м відходів. На цьому маршруті працює бригада сміттєвозу у складі водія Олега Лисака та вантажника Віктора Сольського. Маршрут проходить через центр міста, та, попри інтенсивний транспортний потік і припарковані вздовж вулиць автомобілі, свою роботу комунальники виконують швидко, ретельно та акуратно. 

«Я працюю на підприємстві шість років. 24 лютого також вийшов на роботу. Коли ворог обстріляв ракетами будівлю облдержадміністрації на Сумській, я перебував в районі вулиці Мироносицької. Перечекав якийсь час і знову продовжив працювати та збирати сміття», – пригадує Олег Лисак.
 
Незважаючи на небезпеку, що зберігається у Харкові, Олег Лисак та його напарник Віктор Сольський залишати роботу не збираються. За їхніми словами, на підприємстві гарна атмосфера, зручні умови роботи та відчувається турбота керівництва про своїх працівників.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини