Представник ЮНІСЕФ співак Тарас Тополя зустрівся з молоддю Харкова
16 травня 2019 11:12 Місто
Представник ЮНІСЕФ співак Тарас Тополя зустрівся з молоддю Харкова Робоча зустріч з Молодіжним послом Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, лідером гурту «Антитіла», координатором ініціативи U-Report Тарасом Тополею пройшла у Харківській міській раді.

Зазначимо, ініціатива U-Report - це інтерактивні опитування, які проводяться через СМС-повідомлення, Messenger і Viber на важливі теми: дискримінація, працевлаштування, якість освіти тощо. В опитуваннях взяли участь понад 3 млн осіб з 40 країн світу, з них 55 тис. - українці. Україна стала першою серед країн Східної і Центральної Європи, яка приєдналася до реалізації U-Report, щоб залучити більше молодих людей у процеси прийняття важливих для країни рішень.

Гостей привітав заступник Харківського міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко, який зазначив, що міська влада всіляко підтримує молодіжні ініціативи та активно залучає молодь до прийняття рішень на місцевому рівні. Представники «U-Report» поділилися результатами останніх опитувань серед молоді і формами залучення молодих людей до проекту, а Костянтин Лобойченко підкреслив актуальність таких ініціатив для розвитку пріоритетних напрямків молодіжної політики в місті Харкові.

На зустрічі також були представлені результати роботи Молодіжної ради при Харківському міському голові, проект щодо вдосконалення навичок ефективного лідерства «Платформа шкільного розвитку», ініціативи в сфері Smart City і комунальний заклад «Офіс реформ Харкова», який займається розробкою і впровадженням інноваційних проектів в місті.

Зазначимо, мета координатора програми «U-Report» - спонукати молодих людей бути активними і висловлювати свою точку зору заради змін. Тому в рамках свого візиту до Харкова Тарас Тополя зустрівся з молоддю і громадськістю в Харківському національному університеті ім. В. Н. Каразіна, Харківському національному університеті міського господарства ім. О. М. Бекетова, відвідав науковий парк «Синергія». Протягом двох днів провів зустрічі з більш ніж 800 активними харків'янами, розповів про проект «U-Report», поділився своїм досвідом і закликав приєднатися до створення змін.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини