Представники ЄБРР провели плановий моніторинг документів з будівництва метро в Харкові
05 березня 2019 17:39 Місто
Представники ЄБРР провели плановий моніторинг документів з будівництва метро в Харкові Зустріч з представниками Європейського банку реконструкції та розвитку, присвячена моніторингу виконання плану дій щодо викупу нерухомості, що знаходиться в зоні будівництва Харківського метрополітену, пройшла сьогодні, 5 березня.

Як повідомив директор Департаменту реєстрації Олег Дробот, місто відзвітувало про всі заходи, проведені з моменту останньої зустрічі: для вивчення були надані протоколи переговорів з власниками нерухомості, динаміка змін статусу власників в об'єктах, які підлягають викупу, звіти про процес оцінки майна.

Крім того, спостерігачі ЄБРР зустрілися з представниками адміністрацій Слобідського та Основ'янського районів, головами вуличних комітетів, а також представниками компаній, які оцінюють нерухомість.

За словами Олега Дробота, на сьогоднішній день місто викупило нерухомість у 122 власників, з яких 53 людини вже придбали нове житло, ще 26 - не купуватимуть нові об'єкти замість колишніх.

Нагадаємо, всього місту необхідно викупити 89 об'єктів нерухомості у 144 фізичних та юридичних осіб.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини