Продовжується реєстрація на Харківський міжнародний марафон
29 січня 2019 16:05 Спорт
Продовжується реєстрація на Харківський міжнародний марафон VI Харківський Міжнародний марафон (Kharkiv International Marathon) відбудеться 14 квітня.

Це щорічний спортивний захід, який внесено до Книги рекордів України як наймасовіший забіг за кількістю зареєстрованих учасників. Торік у марафоні взяли участь понад 10 тис. осіб з 15 країн світу, і був встановлений рекорд на найдовшій дистанції. Кенійський бігун Серем Бенджамін Кіпроп пробіг 42 км за 2 години 18 хвилин і 13 секунд і побив попередній рекорд - 2 год. 23 хв. 1 сек.

Цього року в рамках марафону пройдуть забіги на такі дистанції: 42,195 км; 10 км; 4,2195 км; а також естафета 2x21,1 км та сімейний забіг на 1,6 км.

Для участі в забігах вже зареєструвалося близько 600 осіб. Траса пролягатиме по центральній частині міста - через вулиці Сумську та Пушкінську, пр. Науки, Центральний парк культури і відпочинку ім. Горького та сад ім. Т. Шевченка, через площі Конституції та Архітекторів, повз фонтан «Дзеркальний струмінь», Харківський історичний музей, пам'ятник козаку Харько тощо.

Зареєструватися і дізнатися більш детальну інформацію про марафон можна тут.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини