Провулок Івана Каркача капітально відремонтують
08 липня 2020 09:16 Інфраструктура
Провулок Івана Каркача капітально відремонтують Капітальний ремонт дороги по пров. Івана Каркача, від вул. Плитокової до вул. Електровозної, планують завершити у найближчі дні.
Ця дорога в Індустріальному районі в минулому столітті була покрита бруківкою, з часом покриття сильно зносилося. Дорогу ремонтували, але частково, а цього року було вирішено виконати її капітальний ремонт.

Як повідомив начальник дорожньо-експлуатаційної філії №6 КП «Шляхрембуд» Олександр Замай, дорожники покладуть новий асфальтобетон на ділянці площею 1,3 тис. кв. м, і в найближчі дні перша ділянка пров. Івана Каркача буде оновлена. Пізніше буде виконано ремонт близько 2,5 тис. кв. м покриття у пров. Північному, від вул. Північної до місцевого ринку. А згодом бригади повернуться у пер. Івана Каркача і завершать капітальний ремонт всієї дороги. На час робіт рух транспорту заборонено.

«Вже є вся технічна документація на капітальний ремонт пров. Івана Каркача - від вул. Електровозної до вул. Миру загальною площею 4 тис. кв. м. Там буде повністю знято верхній шар покриття, переставлено борт, укладений новий асфальтобетон. Упевнений, водії будуть задоволені. Наперед просимо вибачення за перекриття дороги. Про всі зміни в русі повідомимо заздалегідь», - зазначив Олександр Замай.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини