Психолог проведе безкоштовні онлайн-тренінги для молоді
27 червня 2022 14:31 Суспільство
Психолог проведе безкоштовні онлайн-тренінги для молоді
Управління у справах сім'ї та молоді і благодійний фонд «Благо» проведуть у липні безкоштовні онлайн-тренінги «Творимо себе - творимо Україну» для молоді, яка потребує психологічної допомоги.

Як повідомили в управлінні, постійні руйнування, страх нападу або негативні відчуття, що вже переживаються, горе та емоції негативно впливають на загальний психологічний, моральний і душевний стан молодої людини, і потреба у психологічній допомозі для молоді - дуже актуальна.

Заняття проведе дитячий та сімейний психолог, координатор соціальних проєктів Ірина Філенко. На психологічних онлайн-тренінгах можна буде дізнатися, як приборкати базові емоції та прожити стресову ситуацію; як бути корисними та що таке волонтерство; стадії переживання горя; що таке підтримка та емпатія. Також можна буде отримати поради щодо побудови спілкування з рідними, які залишаються у гарячій точці або перебувають у тимчасовій окупації.

Усі учасники тренінгів пройдуть діагностику рівня емоційного виснаження та отримають чек-листи: корисні ресурси для саморозвитку; навички самодопомоги у стресових ситуаціях; повернення до повсякденного життя; алгоритм дій у випадку емоційного виснаження та алгоритм першої допомоги людині при переживанні горя.

На тренінги запрошується молодь віком 14-20 років. Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням: http://surl.li/chags. Заняття проходитимуть з 5 липня щовівторка на платформі «Zoom» (початок - о 15:00).

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини