Ракетні двигуни, 3D-моделювання та робототехніка: харків'ян запрошують на «Ніч науки»
14 вересня 2021 15:41 Місто
Ракетні двигуни, 3D-моделювання та робототехніка: харків'ян запрошують на «Ніч науки» VIІ Освітній проєкт «Ніч науки», в рамках якого провідні виші міста презентують свої наукові відкриття і досягнення, пройде 18 вересня у Харкові.

Як повідомив сьогодні, 14 вересня, в прес-центрі Харківської міської ради заступник директора Департаменту по взаємодії з міжнародними агенціями та фінансовими установами Костянтин Деменков, цього року в проєкті візьмуть участь 15 вищих навчальних закладів Харкова та міський планетарій.

Урочисте відкриття «Ночі науки» відбудеться на пл. Свободи, на алеї біля сухого фонтану (початок - о 15:30). О 16:00 свої програми розпочнуть міські виші, на базі яких харків'янам продемонструють різні експерименти, познайомлять з роботою лабораторій і кафедр, а також презентують сучасні розробки і досягнення науки. Традиційно заходи триватимуть до 22:00. 

Так, в аерокосмічному університеті можна буде долучитися до випробовування найсучасніших ракетних двигунів, а у фармуніверситеті - створити своїми руками лікарський препарат. В університеті міського господарства гостям запропонують зіграти у «Бекетополію», а в автомобільно-дорожньому університеті - випробувати свої сили у конкурсі 3D-моделювання. В політехнічному інституту розкажуть про технології виготовлення пластику, шоколаду та ліків, а в університеті імені Каразіна представлять «Трансформатор Тесли», продемонструють системи бездротової передачі енергії, лазерні системи передачі звуку та інші наукові інновації.

Для зручності харків'ян буде організований трансфер за чотирма маршрутами: один - по вишах, які розташовані в центрі, другий - по пр. Науки, третій - на Салтівку, четвертий - до Української інженерно-педагогічної академії та Українського державного університету залізничного транспорту. Місце збору і кінцева зупинка автобусів - пл. Свободи, 4 (біля входу до центральної алеї поряд із сухим фонтаном). Автобуси курсуватимуть з інтервалом 15-20 хвилин. 

З детальною програмою всіх учасників «Ночі науки», а також розкладом руху трансферів можна ознайомитися тут.

Зазначимо, що захід проходить за ініціативою секретаря Харківської міської ради Ігоря Терехова. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини