Реконструкцію Харківського зоопарку планують завершити через два роки
03 липня 2018 11:47 Місто
Реконструкцію Харківського зоопарку планують завершити через два роки Комплексну реконструкцію Харківського зоопарку можуть завершити вже через два роки.

Про це в інтерв'ю телеканалу «NEWSONE» повідомив Харківський міський голова Геннадій Кернес. За його словами, зараз проект реконструкції зоопарку знаходиться на розгляді Кабінету Міністрів України.

«Ми зараз боремося за те, щоб була така постанова, яка дасть нам можливість відкрити шлюзи для фінансування даного проекту. Це проект майбутнього: він для людей, для допитливості наших дітей, для навчання і виховання наших дітей. Якщо все відбудеться протягом найближчого часу, я маю на увазі узгодження проекту, і нам дозволять працювати, думаю, два роки, і ми реалізуємо якісно нове підприємство», - повідомив Геннадій Кернес.

Нагадаємо, що будівельні роботи в Харківському зоопарку почалися в 2016 році. Планується, що після завершення масштабної реконструкції він отримає абсолютно новий вигляд і запровадить сучасні підходи в роботі, в тому числі щодо поводження з тваринами. Передбачається, що між відвідувачами і вихованцями зоопарку будуть максимально прибрані клітки і бар'єри, де це можливо, і з'являться зоогеографічні зони. Наприклад, там з'являться «Стежка тигра», «Дика Австралія», «Африканська савана», «Амазонський ліс», «Річкові береги», «Планета мавп», «Королівство слонів» та ін.

Також на території зоосаду буде побудований океанаріум і оновиться колекція тварин. Зокрема, до Харкова в рамках програми Європейської асоціації зоопарків та акваріумів безкоштовно передадуть пінгвінів, білих ведмедів і жирафів.

Зазначимо, вхід в оновлений зоопарк для відвідувачів буде безкоштовним, в океанаріум - платним.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини