Резиденція Діда Мороза, відкриття ялинки, концерт на площі - у Харкові готуються до Нового року
13 грудня 2021 13:24 Культура
Резиденція Діда Мороза, відкриття ялинки, концерт на площі - у Харкові готуються до Нового року Відкриття головної новорічної ялинки Харкова відбудеться 19 грудня на пл. Свободи.

Про це сьогодні, 13 грудня, у прес-центрі Харківської міської ради повідомив головний режисер міських свят, художній керівник театру «Мадригал» Олексій Настаченко.

За його словами, захід розпочнеться о 17:00. У програмі свята - концерт, карнавал, запалювання новорічних вогнів.

«А 25 грудня у Харківському муніципальному культурному центрі почне працювати резиденція Діда Мороза, яка прийматиме відвідувачів щодня з 12:00 до 18:00 до 7 січня. Там буде багато активностей - завдання від Діда Мороза, квести, відповіді на запитання, запалювання ялинки. Вхід до резиденції пройде через фентезі-парк, де з 25 грудня також засяють новорічні вогні, інсталяції, почнуть працювати казкові фотозони, будуть організовані розваги для дітей та дорослих», - зазначив Олексій Настаченко.

Він наголосив, що дорослі зможуть пройти до резиденції Діда Мороза лише за наявності ковід-сертифікату, довідки про перенесене захворювання чи ПЛР-тесту.

Крім того, о 23:00 31 грудня на пл. Свободи розпочнеться новорічне шоу.

«Ми пропонуємо харків'янам та гостям міста зустріти Новий рік на площі. Там виступатимуть харківські музичні виконавці, запланована дискотека, карнавальне шоу і, звичайно, привітання Діда Мороза», - розповів режисер свята.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини