Робітники КВПВ наводять лад у частині Київського району
27 грудня 2022 10:47 ЖКГ
Робітники КВПВ наводять лад у частині Київського району Робітники КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» наводять лад в частині Київського району.

Як повідомили на підприємстві, вивезення побутових відходів з вулиць Лермонтовської, Чайківської, Студентської не зупинялося з початку війни.

На маршруті на сміттєвозі «IVECO» працює бригада у складі водія Миколи Кругового та вантажника Миколи Зозюка. Вони неодноразово потрапляли під обстріли, зокрема, на початку травня у мікрорайоні Флоринка.

Микола Круговий зазначив, що їхній сміттєвоз може вільно проїжджати вузькими дорогами міста між багатоповерховими будинками. Також його зручно використовувати там, де ремонтується дорожнє покриття або утруднений проїзд великих сміттєвозів до контейнерів для збору ТПВ.

«Ми обслуговуємо цей маршрут як базовий, а при необхідності виїжджаємо туди, де потрібне термінове вивезення побутових відходів. Тому називаємо наш автомобіль «швидкою допомогою», - пояснив Микола Круговий.

Щодня бригада вивозить з вулиць на своєму маршруті 21 куб. м побутових відходів. За останні три місяці вона прибрала 1,6 тис. куб. м сміття.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини