Робітники «Тепломереж» проходять інструктажі з правил безпеки
16 липня 2022 12:31 ЖКГ
Робітники «Тепломереж» проходять інструктажі з правил безпеки На всіх філіях та у відділеннях КП «Харківські теплові мережі» проходять інструктажі з дотримання правил безпеки під час надзвичайних ситуацій військового характеру.

Як повідомили на підприємстві, кожен керівник підрозділу, від директорів до начальників теплових дільниць, мають знати і дотримуватися алгоритму дій стосовно порятунку персоналу під час повітряної тривоги або загрози артилерійського обстрілу. Якщо хтось із працівників опинився у такий час поза зоною контролю керівника, він має надіслати смс про місце свого перебування, написавши, де і в якому укритті він знаходиться.

За словами директора з питань техніки безпеки та підготовки кадрів Єлизавети Слізченко, крім вищезазначених правил, керівник підрозділу має уважно ставитися до психологічного стану своїх підлеглих і мати алгоритм дій на випадок панічної атаки або приступу клаустрофобії, який може статися з людиною у підземному укритті. Таких працівників потрібно всіляко відволікати від тривожного стану життєвими питаннями та розмовами. Крім того, кожен працівник ХТМ має володіти навичками з зупинки кровотечі, вміти зафіксувати зламану кінцівку, щоб надати першу допомогу до прибуття «швидкої».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини