Розглянуто кандидатури на присудження Премії Харківської міської ради
09 жовтня 2019 17:38 Місто
Розглянуто кандидатури на присудження Премії Харківської міської ради Засідання комісії з відбору кандидатів на присудження Премії Харківської міської ради відбулося сьогодні, 9 жовтня, у мерії.

Засідання провів секретар Харківської міської ради Олександр Новак.

Нагадаємо, щорічна премія Харківської міської ради присуджується харків'янам за вагомий внесок у вирішення соціально-економічних питань та розвиток місцевого самоврядування.

Грошова премія присуджується у номінаціях: «Розвиток самоорганізації населення»; «Промисловість, підприємництво, будівництво, транспорт і зв'язок»; «Освіта та наука»; «Охорона здоров'я та соціальний захист»; «Розвиток фізичної культури і спорту»; «Житлово-комунальне господарство, благоустрій та екологія»; «Творчі досягнення»; «Зміцнення міжнародних зв'язків»; «Правове забезпечення діяльності місцевого самоврядування та зміцнення правопорядку»; «Журналістика та засоби масової інформації».

Заступники міського голови, директори департаментів міської ради, голови райадміністрацій, представники вищих навчальних закладів, громадськості, депутати розглянули запропоновані кандидатури, серед яких - представники комунального і житлового господарства, медики, підприємці, громадські діячі, директори навчальних закладів, представники волонтерського руху, спортивні тренери, діячі мистецтва, викладачі, колективи підприємств і заводів. Усього в списку - 26 кандидатур.

Як зазначив Олександр Новак, всі кандидатури, які подали департаменти міської ради та представники територіальної громади, - гідні. Це люди, які провели велику роботу з розвитку Харкова.

«Премія була заснована 2009 року з ініціативи на той час ще секретаря Харківської міської ради Геннадія Кернеса. Це десять номінацій, які охоплюють всі напрямки життєдіяльності міста, починаючи з робочих, які ремонтують міські мережі, двірників, і закінчуючи тими, хто зміцнює імідж нашого міста на міжнародній арені», - зазначив Олександр Новак. 

Секретар міської ради повідомив, що члени комісії підтримали кандидатури, і було прийнято рішення винести питання про присудження премії на сесію міської ради. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини