Рух транспорту по площі Свободи в новорічну ніч буде заборонено
25 грудня 2013 18:45
Рух транспорту по площі Свободи в новорічну ніч буде заборонено У новорічну ніч - з 31 грудня на 1 січня - буде тимчасово закрито рух транспорту по пл. Свободи і продовжено роботу міського пасажирського транспорту.

Як повідомили в Департаменті транспорту, це пов'язано з проведенням на площі святкових заходів, присвячених зустрічі Нового року.

Так, з 21:00 31 грудня до завершення святкових заходів 1 січня заборонено рух транспорту по пл. Свободи, на ділянці від вул. Сумської до спуску Пасіонарії, а також по вул. Трінклера і пр. Леніна - на ділянці від пр. Правди до пл. Свободи.

У цей час тролейбус №18 курсуватиме таким чином: Лікарня швидкої допомоги - вул. Балакірєва - вул. Дерев'янка - пр. Леніна - ст. м. «Наукова».

На цей період зміниться шлях прямування автобусів, що проходять по пл. Свободи, які будуть об'їжджати площу таким чином:
№88е, 217е, 20е, 119е: вул. Сумська - пр. Правди і далі за маршрутом;

№33е, 215е, 44 кінцеву зупинку будут робити на зупинці «Ст. м. «Наукова»;

№245е, 270е, 97е: узвіз Пасіонарії - пр. Правди - пр. Леніна - ст.м. «Наукова»;

№65е, 296е: вул. Сумська - пр. Правди - пр. Леніна - ст.м. «Наукова».

При цьому міським пасажирським автоперевізникам запропоновано продовжити роботу до 4:00 годин ночі 1 січня, щоб забезпечити роботу пасажирського автотранспорту від станцій метрополітену за основними напрямками.

Харківський метрополітен працюватиме до 3:00 1 січня 2014 року.

У зв'язку з цим трамваї і тролейбуси від станцій метрополітену за основними напрямками працюватимуть до 04:00 1 січня.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини