Школярі з Харкова перемогли на всеукраїнському турнірі юних інформатиків
24 січня 2023 12:00 Освіта
Школярі з Харкова перемогли на всеукраїнському турнірі юних інформатиків Фінальний етап XIX Всеукраїнського турніру юних інформатиків пройшов дистанційно у місті Умань.
Як повідомили у Департаменті освіти, у ньому взяли участь 12 команд з Києва, Волинської, Одеської, Івано-Франківської, Чернівецької, Харківської та Хмельницької областей.

Харків представляли переможці VІІ Міського турніру юних інформатиків - команда «XLV. Reborn» учнів Харківського навчально-виховного комплексу №45 «Академічна гімназія» та команда «action_27» з Харківського фізико-математичного ліцею №27. Учасників харківських команд розділяли тисячі кілометрів: від Харкова та Києва в Україні до Європи (Польща, Німеччина, Швеція), Англії та США.

На першому етапі команди презентували та захищали власні розробки генератора ландшафту з можливістю змінювати рельєф та відображати його в двох- чи трьохвимірному просторі. Захист відбувався у формі дискусій між командами - доповідачами, опонентами та рецензентами. Під час другого етапу учасники мали розробити та презентувати задачу-проєкт, умова якої була надана на початку змагання, а в останній день - розв’язати алгоритмічні задачі.

За результатами турніру перемогла команда Харківського навчально-виховного комплексу №45 «Академічна гімназія», а команда учнів ХФМЛ №27 посіла друге місце.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини