Сильні громади - сильна держава. Ігор Терехов про реформу децентралізації
28 липня 2022 15:10 Місто
Сильні громади - сильна держава. Ігор Терехов про реформу децентралізації Завдяки першому етапу реформи децентралізації, який пройшов в Україні ще у мирний час, місто Харків змогло гідно відповісти на виклики війни.

Про це сьогодні, 28 липня, в ефірі національного телемарафону заявив Харківський міський голова Ігор Терехов.

За його словами, реформа надала місту більше повноважень та фінансового ресурсу. У мирний час це дозволило Харкову ефективно розвиватися, а зараз - оперативно ліквідовувати наслідки ворожих обстрілів.

«Російські окупанти запекло обстрілюють Харків. Сьогоднішні ніч та день не виняток. У нас постійно відбуваються руйнування. Але, незважаючи на всю складність, ми можемо розбирати завали, готуватися до опалювального сезону. Це все дозволила децентралізація. І я впевнений, що після того, як ми переможемо та відстоїмо незалежність України, реформа децентралізації продовжиться. Це надасть потужний імпульс розвитку місцевого самоврядування. Сильні громади - сильна держава!» - наголосив Ігор Терехов.

Також мер зазначив, що завдяки проведеній реформі Харків має ресурси для підтримки городян. Зокрема, у найважчий час муніципальний транспорт доставляв харків'янам гуманітарну допомогу, а зараз безкоштовно здійснює перевезення пасажирів.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини