Скеледром і пам'ятник Володимиру Висоцькому відкриють до Дня міста
01 березня 2013 14:01
Скеледром і пам'ятник Володимиру Висоцькому відкриють до Дня міста Комплекс «Вертикаль» біля Палацу спорту, який включатиме скеледром і пам'ятник Володимиру Висоцькому, планують відкрити до Дня міста.

Про це сьогодні, 1 березня, повідомив головний архітектор міста Харкова Сергій Чечельницький. Він зазначив, що пам'ятник Володимиру Висоцькому біля Палацу спорту вирішили побудувати в пам'ять про концерт артиста, який відбувся незабаром після відкриття самого палацу. Назвали комплекс за однойменним фільмом, в якому одну з головних ролей зіграв Володимир Висоцький.

Сергій Чечельницький зазначив, що спочатку пам'ятник Володимиру Висоцькому планували поставити перед Палацом спорту, однак на цьому місці монумент співакові й акторові виглядав би недоречно. Тому його вирішили розмістити праворуч, на майданчику біля фонтанів. «Тут перед пам'ятником буде передбачений простір для того, щоб можна було проводити концерти на відкритому повітрі. Мені також дуже подобається, що ми вибрали незвичайний проект пам'ятника, де фігура співака розташовуватиметься на тлі зім'ятого аркуша паперу», - підкреслив архітектор.

На кращий пам'ятник Володимиру Висоцькому оголосили конкурс, в якому взяли участь скульптори не тільки з міст України, але й з Росії. Переможцем у ньому став харків'янин Олександр Демченко. Висота монумента складе більше 5 м.

Рішення сумістити пам'ятник і скеледром у харківських архітекторів з'явилося після того, як альпіністи виступили з ініціативою побудувати у місті такий об'єкт. Скеледром у формі арки розташовуватиметься на невеликій відстані за пам'ятником Володимиру Висоцькому і ніби обрамлятиме монумент. Як зазначив архітектор, його висота складе близько 18 м.

Сергій Чечельницький повідомив, що комплекс будують за залучені кошти. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини