Словаччина подякувала Геннадію Кернесові за проведення чемпіонату Європи з бодібілдингу
31 травня 2013 14:26
Словаччина подякувала Геннадію Кернесові за проведення чемпіонату Європи з бодібілдингу Харківський міський голова Геннадій Кернес сьогодні, 31 травня, провів зустріч з керівництвом оргкомітету чемпіонату Європи з бодібілдингу та фітнесу.

Президент Всесвітньої федерації фітнесу та Всесвітньої федерації культуризму WFF-WBBF (Латвія) Едмундас Даубарас подякував Геннадієві Кернесу за те, що місто на високому рівні приймає чемпіонат.

При цьому офіційний представник організації в Словаччині Любомир Мартинка вручив міському голові від словацького уряду подячну грамоту за те, що Харків приймає чемпіонат Європи. «Віце-прем'єр особисто дякує вам за те, що ви взяли сміливість прийняти у себе в місті настільки велику команду країн-учасниць», - зазначив Любомир Мартинка.

Як розповів Едмундас Даубарас, останнім часом Словаччина щорічно приймає у себе чемпіонати світу з бодібілдингу та фітнесу, частково їх спонсуючи. Тепер сторони мають намір обговорити можливість проведення в майбутньому чемпіонату світу в Харкові.

Нагадаємо, Чемпіонат Європи з бодібілдингу та фітнесу серед аматорів відбудеться у суботу, 1 червня, у ККЗ «Україна». Початок фіналів - о 19:00.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

    Словаччина подякувала Геннадію Кернесові за проведення чемпіонату Європи з бодібілдингу Словаччина подякувала Геннадію Кернесові за проведення чемпіонату Європи з бодібілдингу Словаччина подякувала Геннадію Кернесові за проведення чемпіонату Європи з бодібілдингу Словаччина подякувала Геннадію Кернесові за проведення чемпіонату Європи з бодібілдингу Словаччина подякувала Геннадію Кернесові за проведення чемпіонату Європи з бодібілдингу Словаччина подякувала Геннадію Кернесові за проведення чемпіонату Європи з бодібілдингу Словаччина подякувала Геннадію Кернесові за проведення чемпіонату Європи з бодібілдингу Словаччина подякувала Геннадію Кернесові за проведення чемпіонату Європи з бодібілдингу Словаччина подякувала Геннадію Кернесові за проведення чемпіонату Європи з бодібілдингу Словаччина подякувала Геннадію Кернесові за проведення чемпіонату Європи з бодібілдингу
Друкувати
Останні новини