Сьогодні останній день подачі фотоскарг в 2013 році
20 листопада 2013 14:28
Сьогодні останній день подачі фотоскарг в 2013 році Прийом фотоскарг до Харківської міської ради в цьому році закінчиться сьогодні, 20 листопада, о 24:00.

Про це після сесії міської ради повідомив Харківський міський голова Геннадій Кернес. За його словами, з початку прийому комунальним службам вдалося виконати 10% фотозаявок, і вони продовжують виконувати прохання харків'ян.

«Завдяки цій акції ми отримали об'єктивну інформацію і дізналися про ті проблеми у житловій сфері, які необхідно вирішити. Звичайно, є питання, з якими ми можемо впоратися за день або місяць, але є й такі, які не вирішувалися роками, тому нам складно з ними швидко впоратися. Головне, що завдяки фотожалобам ми знаємо про те, які роботи потрібно виконати», - підкреслив Геннадій Кернес.

Як повідомив міський голова, за підсумками нинішньої кампанії з прийому фотозаявок пройде нарада, на якій представники міської влади проаналізують, що вдалося виконати в кожному районі міста цього року,  і складуть план робіт на наступний.

Крім того, Геннадій Кернес нагадав харків'янам, що вони можуть розповісти про свої проблеми на прийомах міського голови, його заступників, керівників адміністрацій, депутатів міськради, а також за допомогою засобів соціальних мереж.

Зазначимо, заявки у вигляді фотографій на усунення різних проблем у сфері житлово-комунального господарства міська влада почала приймати від харків'ян 21 жовтня. Подібна акція проходить у Харкові вдруге. У 2014 році прийом фотожалоб відновлять.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини