Сьогодні в Харкові прощаються з Геннадієм Кернесом
23 грудня 2020 09:04 Місто
Сьогодні в Харкові прощаються з Геннадієм Кернесом Церемонія прощання з Харківським міським головою Геннадієм Кернесом проходить сьогодні, 23 грудня, в Харківському національному академічному театрі опери та балету ім. М. В. Лисенка.

Громадянська панахида триватиме з 9:00 до 13:00. Попрощатися з мером можуть усі бажаючі за умови дотримання карантинних заходів (масковий режим і соціальна дистанція).

Попрощатися з мером Харкова приїхали народний депутат Вадим Новинський, Євгеній Мураєв, мер Києва Віталій Кличко. Також в церемонії прощання беруть участь рідні та близькі Геннадія Кернеса, секретар міськради Ігор Терехов, голова Харківської обласної державної адміністрації Айна Тимчук, заступники міського голови, співробітники міськради, директори комунальних підприємств, голови райадміністрацій, керівники організацій та установ, харків'яни. За дотриманням правопорядку стежать співробітники поліції.

Церемонія прощання транслюється наживо на «7 каналі» та в «YouTube».

Зазначимо, що перед громадянською панахидою пройшло відспівування Геннадія Кернеса в Благовіщенському кафедральному соборі (відео). Поховають мера на міському кладовищі №2.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини