Соціальна акція «Я вибираю життя!» пройшла в Харкові до Міжнародного дня боротьби з наркотиками
25 червня 2014 15:41
Соціальна акція «Я вибираю життя!» пройшла в Харкові до Міжнародного дня боротьби з наркотиками Соціальна акція «Я вибираю життя!» пройшла сьогодні, 25 червня, в реабілітаційному центрі «Крок у нове життя».

В рамках акції в центрі відбулася прес-конференція, присвячена Міжнародному дню боротьби з незаконним обігом наркотиків. У ній взяли участь представники місцевих органів влади, некомерційних і громадських організацій, медичних установ, ЗМІ.

У ході зустрічі керівники реабілітаційних центрів і лікарі, які займаються проблемами наркоманії, зазначили важливість різних волонтерських програм, які працюють у сфері допомоги наркозалежним. Учасники зустрічі підкреслили, що крім медикаментозного лікування, яке залежні від наркотиків люди можуть отримати в спеціалізованих клініках, одна з головних потреб для таких людей - психологічна підтримка. Таку допомогу ці люди отримують завдяки громадським організаціям.

Так, сьогодні пройшли спортивні змагання між молоддю, яка проходить у центрі реабілітацію, та міськими волонтерами. Зокрема, вони зіграли в дартс на Кубок дружби, провели танцювальний флешмоб. Після цього для всіх влаштували польову кашу і чаювання.

Організатор заходу - благодійний фонд «Крок у нове життя». Партнери - управління у справах сім'ї та молоді Харківської міської ради, Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Фрунзенського району та громадська організація «Харківський центр волонтерів».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини