Співробітникам «КВПВ» вручили грамоти до Дня працівників ЖКГ
17 березня 2023 14:25 ЖКГ
Співробітникам «КВПВ» вручили грамоти до Дня працівників ЖКГ Кращих працівників КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» нагородили грамотами до Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

Почесні грамоти підприємства та профспілкового комітету вручили 27 співробітникам. Крім того, усі працівники КВПВ отримали грошові премії.

Під час загальних зборів директор КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» Олексій Артикуленко повідомив, що минулого року на підприємстві відремонтували їдальню та медичний кабінет, відкрили майстерню з обслуговування та ремонту обладнання. За його словами, зараз завершується будівництво ремонтного боксу на чотири машиномісця, а в планах - розпочати будівництво моторного цеху, створивши замкнутий цикл ремонту спецтехніки, та придбати додаткові інструменти і обладнання.

«Роботи з ремонту спецтехніки на підприємстві виконуються якісно та швидко. Торік наше підприємство отримало нову спецтехніку, а цього року чекаємо на евакуатор для вантажних автомобілів», - зазначив Олексій Артикуленко.

За дбайливе ставлення до автотранспорту та підтримання машин у належному стані водіям підприємства також виплачують додаткову щомісячну премію. Таку винагороду вже отримали 15 працівників.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини