Співробітники «Харківводоканалу» пройшли навчання в університеті міського господарства
07 лютого 2019 17:09 ЖКГ
Співробітники «Харківводоканалу» пройшли навчання в університеті міського господарства КП «Харківводоканал» і університет міського господарства співпрацюють у сфері підготовки висококваліфікованих фахівців.

Сьогодні, 7 лютого, в Харківському національному університеті міського господарства ім. О. М. Бекетова вручили дипломи співробітникам КП «Харківводоканал», які пройшли унікальну програму підготовки висококваліфікованих фахівців на базі вишу. Дипломи вручили генеральний директор КП «Харківводоканал» Віталій Панов і ректор університету міського господарства Володимир Бабаєв.

У своїх дипломних роботах 26 фахівців КП «Харківводоканал» висвітили перспективні інноваційні підходи та рішення в сферах водопостачання та водовідведення. 13 співробітників підприємства закінчили навчання з відзнакою.

Ректор вишу Володимир Бабаєв зазначив, що для навчання студентів використовуються передові методики і технології. На навчання фахівців КП «Харьководоканал» звернули увагу представники Європейського банку реконструкції та розвитку і запропонували надалі профінансувати їхню підготовку.

За словами генерального директора КП «Харківводоканал» Віталія Панова, з ініціативою підвищення кваліфікації кадрів ще в 2016 році виступив заступник генерального директора - директор Департаменту зі стратегічного розвитку, науки та інвестицій «Харківводоканалу» Іван Корінько. Спільно з викладачами вишу була розроблена унікальна програма підготовки висококваліфікованих фахівців.

«На КП «Харківводоканал» широко впроваджуються передові технології в сферах водопостачання та водовідведення. У зв'язку з цим підприємству потрібні висококваліфіковані співробітники і керівники підрозділів для реалізації нових стратегічних програм та інвестиційних проектів. Сьогодні відбувся перший випуск фахівців, які в своїх дипломах відбили перспективні інноваційні підходи у виробництві. Ми і надалі будемо співпрацювати з університетом міського господарства», - зазначив Віталій Панов.

За його словами, вже сформована наступна навчальна група з 15 співробітників підприємства. Крім того, в найближчих планах - співпраця з іншими вищими навчальними закладами міста для підготовки фахівців різної спрямованості.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини