Стартував прийом заявок на участь у фестивалі «Non Stop Media»
17 січня 2014 10:28
Стартував прийом заявок на участь у фестивалі «Non Stop Media» Харківська міська художня галерея почала прийом заявок на участь у конкурсі VII Фестивалю молодіжних проектів «Non Stop Media».

Як повідомляють організатори, на конкурс приймаються художні проекти в будь-якій техніці (від традиційного живопису до нових медіа) і будь-якої тематики, що не демонструвалися раніше. Діє вікове обмеження для авторів – від 16 до 30 років. 

Для участі в конкурсі потрібно надати: заповнену анкетуілюстративний матеріал (надсилати на електронну адресу [email protected], у полі «тема» зазначивши назву проекту). Кінцевий термін подання заявок - 15 лютого.

VII Фестиваль молодіжних проектів «Non Stop Media» пройде 1-13 квітня. Цього року організатори акцентують увагу на освітній складовій проекту. Переможці конкурсу стануть учасниками тижневого воркшопу під керівництвом визнаних майстрів сучасного мистецтва – Сергія Браткова (Харків/Москва), Кирила Преображенського (Москва) та Ігоря Гусєва (Одеса). Кожен майстер обере сім молодих авторів, у співавторстві з якими по закінченні тижня роботи презентує груповий проект. Таким чином, основну програму фестивалю становитимуть три групових проекти за участю 21 молодого автора.

Довідка. Фестиваль сучасного мистецтва «Non Stop Media» засновано у 2003 році. Ініціатор проведення - Харківська міська художня галерея. 3 2006 року проходить у форматі бієнале. Головне завдання фестивалю - стимулювати молодих авторів до проектної творчості в напрямках сучасного/актуального мистецтва.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини