Студентів з Донбасу знайомлять з харківським бізнесом
04 березня 2015 10:22 Освіта
Студентів з Донбасу знайомлять з харківським бізнесом Соціальний проект для студентської молоді «Школа практики для студентів» стартував 3 березня на базі Харківського національного університету радіоелектроніки.

У заході взяли участь представники Обласного центру зайнятості, ХНУРЕ, обласного управління науки і освіти, представники громадських організацій та об'єднань Харківщини та ін. Для студентів провели тренінг «Уміння бути кращим» і відповіли на запитання.

Як повідомили організатори, для участі в проекті зареєструвалися понад 500 молодих людей, 150 з них - ті, що переїхали до Харкова з Донбасу. Проект, який навчає азам ведення бізнесу, розрахований на два місяці. У перший місяць слухачам дадуть теорію - перед учасниками проекту виступлять кращі бізнес-тренери, представники та власники харківських компаній. Другий місяць курсу присвячений практиці, де студенти зможуть проявити себе вже як стажери в тому чи іншому напрямку бізнесу. Зазначимо, участь у проекті - безкоштовна.

За словами організаторів, якщо харків'яни зможуть удосконалити свої знання в різних сферах бізнесу, в основному, це IT-напрямок, то переселенцям із зони АТО, крім іншого, допоможуть знайти роботу. Молодь отримає можливість проходити стажування та працевлаштуватися на підприємствах та установах Харківського регіону.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини