Світові компанії зацікавлені у співпраці зі створення Ситуаційного центру в Харкові
16 квітня 2019 17:51 Співробітництво з міжнародними організаціями
Світові компанії зацікавлені у співпраці зі створення Ситуаційного центру в Харкові Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов сьогодні, 16 квітня, провів зустріч з представниками компанії «IBM-Україна».

В ході заходу сторони обговорили можливість реалізації спільних проектів в рамках програми «Smart city». Зокрема, представники «IBM» висловили зацікавленість в тому, щоб взяти участь у розробці програмного забезпечення для Міського ситуаційного центру.

«У нас є великий досвід роботи щодо таких проектів і потужний програмний продукт, який ми впроваджували в багатьох країнах. Він як раз є платформою для побудови Ситуаційного центру», - зазначив керівник Департаменту корпоративних систем «IBM-Україна» Роман Бурзаківський.

У свою чергу Ігор Терехов підкреслив, що цей проект є актуальним не тільки для Харкова, але і в цілому для України. На сьогоднішній день вже виділена ділянка землі для будівництва центру, розпочато роботу над проектно-кошторисною документацією.

«Світові компанії сьогодні дивляться на Харків як на платформу для всієї України. І приємно відзначити, що такий світовий бренд, як «IBM» зацікавлений в тому, щоб брати участь у створенні Ситуаційного центру в місті Харкові. Наші фахівці розробили дорожню карту щодо даного проекту, і якщо пропозиції компанії нас дійсно зацікавлять, то, можливо, ми будемо втілювати цей проект у життя спільно», - сказав перший віце-мер.

На завершення зустрічі фахівці «IBM» зазначили, що вивчать специфіку і вимоги до створення Ситуаційного центру в Харкові, після чого презентують конкретні пропозиції.

Нагадаємо, що в функції Ситуаційного центру входитиме прийом екстрених викликів від населення, моніторинг подій, передача інформації службам реагування, а також моделювання можливих екстрених ситуацій та етапи їх розвитку. Центр працюватиме цілодобово.

9 квітня в Харківській міській раді відбулося підписання Меморандуму з компанією «Hewlett Packard Enterprise» про співпрацю в побудові системи «Smart city».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини