Світові лідери технологій представили в Харкові smart-тренди
06 червня 2019 14:27 Місто
Світові лідери технологій представили в Харкові smart-тренди Експо-форум smart-трансформацій «Make IT SMART» проходить сьогодні, 6 червня, у готелі «Kharkiv Palace».

У форумі беруть участь експерти з України, Австрії, Великої Британії та Китаю. Теми обговорення - розвиток системи електронного врядування в Україні, світові smart-тренди, практичні кейси перетворення міст в smart-city тощо. В експо-зоні можна ознайомитися з новими технологічними розробками для міста, будинку, роботи і відпочинку.

Відкрили захід перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов, генеральний директор «Vodafone Ukraine» Ольга Устинова і генеральний директор «Huawei Ukraine» Ма Ці.

Ігор Терехов зазначив, що міська влада співпрацює з компаніями «Vodafone», «Huawei», «Microsoft», «Hewlett Packard», «Cisco» і харківським ІТ Кластером. За його словами, на виставці представлені технології, які вже можна впровадити в повсякденне життя харків'ян, застосовувати в навчальних закладах, при проектуванні і будівництві, щоб зробити життя городян комфортніше.

«Бренд Харкова - Smart City. У 2018 році в Києві Харків визнали найбільш інноваційним містом України. Ми зацікавлені в тому, щоб наше місто розвивалося і стало прикладом для всіх українських міст. Упевнений, що разом ми досягнемо високих результатів», - підкреслив Ігор Терехов і подякував світовим лідерам технологій за участь у заході.

Як зазначила у своєму виступі Ольга Устинова, Харків проводить перший міжнародний форум такого формату, на якому можна вивчити світові практики впровадження smart-технологій.

«З точки зору технологічності, Харків більше інших міст готовий для впровадження Smart City. Багато було зроблено місцевою владою, ІТ Кластером та Офісом реформ. Мені здається, що у Харкова велике майбутнє. Світ вже не буде таким, яким ми його знаємо. Сьогодні з нами партнери з глобального «Vodafone» в Британії. Ми хочемо, щоб успішні кейси прийшли в Україну і місто Харків. Вдалої роботи», - сказала гендиректор «Vodafone Ukraine».

Генеральний директор «Huawei Ukraine» Ма Ці повідомив, що «Vodafone» і «Huawei» готові розвивати концепцію Smart City на прикладі «розумного» Харкова.

«Харків - красиве історичне місто, центр науки і культури. Таке місто дає великі можливості для людей і компаній, які тут працюють. Я б хотів подякувати за це міській владі. У Харкові найбільш розвинена провідна мережа, створено сучасний Центр надання адмінпослуг, і зараз ми працюємо над проектом цифрової трансформації майбутнього. Місія компанії «Huawei» - донести цифровізацию до кожної людини, щоб побудувати «розумний» світ, і мені здається, що це бачення збігається з позицією адміністрації міста», - сказав гендиректор «Huawei Ukraine».

Зазначимо, що форум smart-трансформацій проходитиме орієнтовно до 17:30.

З детальною програмою заходу і списком учасників можна ознайомитися тут.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини