Тенісист Сергій Стаховський провів майстер-клас для дітей із зони АТО
25 листопада 2014 15:14 Суспільство
Тенісист Сергій Стаховський провів майстер-клас для дітей із зони АТО Друга ракетка України Сергій Стаховський сьогодні, 25 листопада, провів у Харкові майстер-клас для дітей із зони проведення антитерористичної операції.

На зустріч з тенісистом приїхало більше 30 дітей з Луганська, а також Дружківки, Краматорська, Слов'янська Донецької області. Майстер-клас пройшов у харківському клубі «Superior Golf&Spa Resort».

Як повідомив пізніше на прес-конференції Сергій Стаховський, спочатку планувалося відвезти цих дітей у Київ на матч Кубка Девіса між Україною та Бельгією. Але бельгійська тенісна федерація домоглася перенесення матчу в Таллінн, тому було вирішено провести майстер-клас для дітей у Харкові. 

Сергій Стаховський близько півтори години демонстрував дітям елементи техніки гри у великий теніс: прийоми, подачі. 

По закінченню майстер-класу Сергій Стаховський побажав дітям терпіння і багато тренуватися, тому що тільки так, за його словами, можна досягти успіхів у спорті. «У вас ще все попереду. І якщо є велике бажання досягти результатів, то вас ніхто не втримає», - зазначив, звертаючись до юних тенісистів, Сергій Стаховський. 

Як повідомив тренер краматорського тенісного клубу «Цвєтаєвський» Михайло Дьячков, який привіз 23 дитини з Краматорська і Дружківки, для них ця зустріч стане самою яскравою і незабутньою подією. «Такі майстер-класи дуже стимулюють тренуватися ще більше. Адже побачити зірку наживо, подивитися на її роботу з м'ячем - це незабутньо і дуже корисно», - підкреслив тренер. 

До речі, саме краматорському клубу Сергій Стаховський подарував тенісну амуніцію, яку запропонував розіграти на міському турнірі в Краматорську. 

Всі діти отримали від тенісиста подарунки, а після закінчення зустрічі всі бажаючі змогли отримати автографи та сфотографуватися з ним. 

Зазначимо, на прес-конференції Сергій Стаховський також повідомив, що тепер представлятиме Харків, оскільки уклав спонсорський контракт з харківським клубом «Superior Golf & Spa Resort».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини