«Тепломережі» отримали аварійні машини від американських партнерів
01 червня 2023 13:20 ЖКГ
«Тепломережі» отримали аварійні машини від американських партнерів Агенство США з міжнародного розвитку (USAID) передало харківським теплоенергетикам чергову технічну допомогу у вигляді двох аварійних машин.

Як повідомили в КП «Харківські теплові мережі», також вони отримали 1,2 тис. м труб діаметром 600 мм для заміни великої ділянки магістрального трубопроводу. Нову техніку прийняли в експлуатацію працівники управління ремонтів, які цілодобово виїжджають на усунення дефектів.

«Кожна машина оснащена всім, що потрібно теплоенергетикам для ремонту та обслуговування теплотрас, та має у комплекті дизельно-бензиновий генератор, мастильну станцію, гідравлічне обладнання, пневматичні заглушки для ущільнення труб і цілий перелік необхідного оснащення для роботи в екстремальних умовах. Крім того, в машині є відсік для транспортування персоналу та побутових потреб - з  мікрохвильовою піччю, чайником та кондиціонером», - зазначили в ХТМ. 

За словами начальника управління ремонтів КП «Харківські теплові мережі» Рагуфа Мамедова, такі автомобілі прискорять і полегшать роботу аварійних бригад  підприємства.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини