«Тепломережі» завершують ремонтну кампанію в Київському районі
26 вересня 2023 17:07 ЖКГ
«Тепломережі» завершують ремонтну кампанію в Київському районі Київська філія КП «Харківські теплові мережі» завершує ремонтну кампанію в рамках підготовки до опалювального сезону.

Як розповів начальник філії Вадим Хорольський, зокрема, цього року комунальники повністю міняють побудовану в 1960-х роках магістраль, яка подає тепло в нагірну частину району. Також до пуску підготували районну котельню, яка торік значно постраждала внаслідок обстрілу. Комунальники відновили все обладнання, замінили великі колектори, запірну арматуру та капітально відремонтували останній проблемний котел. З 18 вересня вона вже подає гарячу воду.

З локальною котельнею у найвіддаленішому мікрорайоні питання вирішили по-іншому - встановили там чотири блочно-модульні котельні, які можуть працювати від генератора під час блекаутів.

За словами Вадима Хорольського, автономність джерел теплопостачання - головна мета наступного опалювального сезону. Зокрема, для котельні лікарняного комплексу передбачили одразу два варіанти альтернативного живлення: крім дизельного генератора, вона отримуватиме енергію ще й від власної міні-ТЕЦ. Зараз комунальники проводять останній етап реконструкції котельні - заміну розподільчих тепломереж.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини