Тепловики ремонтують теплотрасу біля заводу «ЗБК-1», пошкоджену в результаті наїзду «КАМАЗа»
24 листопада 2014 18:15 Місто
Тепловики ремонтують теплотрасу біля заводу «ЗБК-1», пошкоджену в результаті наїзду «КАМАЗа» Водій автомобіля «КАМАЗ» пошкодив п'ять опор, що підтримують два трубопроводи теплотраси і один газопровід, внаслідок чого без тепла залишилися 10 будинків і дитячий садок. Про це сьогодні, 24 листопада, повідомив директор Департаменту комунального господарства Віктор Кітанін. Він зазначив, що НП сталася вчора, близько 20:00, на території заводу залізобетонних конструкцій №1. Водій «КАМАЗа» порушив правила дорожнього руху та скоїв наїзд на опори. В результаті сталося обвалення і розрив двох ниток теплотраси, а газопровід порваний в трьох місцях. Котельня залишилася без газу, і подачу теплоносія на десять будинків і дитячий сад, які знаходяться біля заводу, довелося припинити. 

Віктор Кітанін підкреслив, що працівники КП «Харківські теплові мережі» працювали всю ніч і продовжують працювати зараз. Станом на сьогоднішній вечір роботи з установки опор завершені, робітники закінчують монтувати ділянки теплотраси і зайняті заміною аварійної ділянки трубопроводу, так що в найкоротші терміни проблему мають вирішити. 

Виконання ремонтних робіт особисто координує Харківський міський голова Геннадій Кернес. Сьогодні з даного питання вже пройшло одне засідання виїзної комісії, до складу якої увійшли представники Адміністрації Червонозаводського району, прокуратури Харківської області, ДСНС, КП «ХТМ», АТ «Харківміськгаз» та АК «Харківобленерго», а ввечері фахівці знову зберуться для подальшого вирішення проблеми. 

Зазначимо, що справу за фактом пошкодження об'єктів тепло- і газопостачання розглядає прокуратура Червонозаводського району. За даними ДАІ, при скоєнні наїзду водій був тверезий.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини