Цього року загальноміського свята випускників на площі Свободи не буде
25 травня 2015 16:20 Освіта
Цього року загальноміського свята випускників на площі Свободи не буде Свята останнього дзвоника в харківських школах пройдуть в п'ятницю, 29 травня, а випускні вечори - 30 травня.

Про це сьогодні, 25 травня, на засіданні постійної комісії з гуманітарних питань Харківської міської ради повідомила директор Департаменту освіти Ольга Деменко.

У той же час загальноміський випускний на пл. Свободи цього року не проводитиметься.

«Цього року ми не можемо порадувати одинадцятикласників загальним випускним, тому що, як відомо, зараз склалася непроста ситуація з безпекою. І щоб уникнути будь-яких провокацій, прийнято рішення не проводити загальноміський випускний. Але в кожній школі випускні пройдуть у звичайному режимі. Ми знаємо всі графіки і всі місця, де випускники відзначатимуть закінчення школи. До відома вже поставлені співробітники ДАІ, міліції, медики, щоб максимально забезпечити безпеку в цю ніч. За минулі дев'ять років у нас жодного разу не було так, щоб випускні були затьмарені якимись інцидентами. Будемо сподіватися, що і цього року все пройде на високому рівні», - зазначила Ольга Деменко.

Вона повідомила, що цього року у Харкові школу закінчують майже 7 тис. одинадцятикласників.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини