Турецька організація готова допомогти відновлювати Харків
29 вересня 2022 21:00 Міжнародне співробітництво
Турецька організація готова допомогти відновлювати Харків Харківський міський голова Ігор Терехов сьогодні, 29 вересня, провів зустріч із представниками фонду «International Blue Crescent» (Міжнародний фонд «Блакитний місяць»).

Представники фонду повідомили, що можуть передати до Харкова речі, миючі засоби та засоби особистої гігієни, продукти тощо. Крім того, є компанія, яка виготовляє композитні будматеріали, і їх можна використовувати для будівництва одно- чи двоповерхових будинків. Матеріали не бояться холоду, спеки та дозволяють монтувати будівлі протягом кількох днів. Також Харкову готові надати фінансову допомогу на відновлення частини зруйнованих лікарень, шкіл та дитячих садків.

Провідний менеджер фонду Ясін Дуйсак повідомив, що компанія працює з гуманітарними організаціями у Сирії, Судані, Афганістані та Туреччині. У Харків вони можуть передати теплі речі, намети, простирадла та подушки.

«Чимало будинків пошкоджено, і потрібно обладнати укриття. Потрібні ліжка, матраци, подушки, постільна білизна. Будемо з вами працювати, щоб допомогти людям», - зазначив Ясін Дуйсак.

Харківський міський голова Ігор Терехов подякував турецьким партнерам за співпрацю та допомогу під час війни. Він зазначив, що організації передадуть список шкіл, дитячих садків, лікарень та житлових будинків, які потребують відновлення.

«Туреччина визначена на державному рівні як країна, яка відновлюватиме Харків. Свого часу я лобіював це рішення, бо вважаю Туреччину країною, що динамічно розвивається, з хорошими ресурсами. Я зацікавлений у співпраці з вами як представниками Туреччини і готовий розглянути систему взаємодії», - наголосив мер Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини