Тварини в зоопарку звикають до нових умов
19 серпня 2021 15:48 Екологія
Тварини в зоопарку звикають до нових умов Мешканці Харківського зоопарку адаптуються до нових умов після його реконструкції.

Про це сьогодні, 19 серпня, у прес-центрі Харківської міської ради повідомила прес-секретар Харківського зоопарку Жанна Сусло.

За її словами, деякі тварини ще не звикли до нових умов утримання. Наприклад, рисі досі перебувають у перегінних вольєрах.

«Тварини знаходяться в стані стресу. Їм потрібен час, щоб освоїтися і звикнути. Якимись штучними методами ми їх не виманюємо, тому що вони мають проявляти інстинкти. Проєкт реконструкції зоопарку з самого початку припускав, що тепер на першому місці  не людина, а благополуччя тварин, і все побудовано виходячи з цього», - зазначила Жанна Сусло.

Вона повідомила, що в зоопарку чекають, коли тварини почнуть відчувати себе комфортно, щоб люди, які прийшли на них подивитися, побачили їх з характерними для дикої природи поведінковими інстинктами.

Нагадаємо, що Українська асоціація зоопарків і акваріумів рекомендувала сформувати план роботи зоопарку на адаптаційний період для тварин, тому в зоопарку організують поетапне відвідування. Першими його побачать діти пільгових категорій, працівники комунальних підприємств. Восени вхід в зоосад відкриється для всіх жителів міста по Картці харків'янина, а гості з інших міст зможуть відвідувати зоопарк орієнтовно з жовтня. Планується, що у вересні харків'яни зможуть зареєструватися на сайті зоопарку для його відвідування. Також у майбутньому поряд з установою працюватимуть термінали з продажу квитків, які зараз можна виграти, взявши участь у вікторині. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини