У частині Київського району введений карантин через сказ кота
03 серпня 2018 16:50 Оперативна інформація
У частині Київського району введений карантин через сказ кота Безпритульний кіт, який хворів на сказ, напав на двох людей у Київському районі.

Як повідомили в управлінні Держпродспоживслужби в Харкові, надзвичайна подія була зафіксована 31 липня на вул. Колосистій. За словами потерпілого, на нього з кущів вистрибнула чорна кішка і покусала його. На допомогу чоловікові прийшла сусідка, але в результаті хвора тварина вкусила і її. Постраждалі відразу звернулися по медичну допомогу, а вже 1 серпня працівники КП «Центр поводження з тваринами» зловили кішку, у якої підтвердився діагноз «сказ». Того ж дня тварина померла.

Згідно з розпорядженням головного державного інспектора ветеринарної медицини в Харківській області, в місті Харкові були встановлені карантинні обмеження на території Київського району, обмеженій вул. Генерала Удовиченка, вул. Горянською, вул. Леся Сердюка і вул. Хвильового. На цій території лікарі ветеринарної медицини проводять подворовий обхід з метою вакцинації домашніх тварин проти сказу.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини